Конкурс
умови

1.  Організатор Акції «Дівчина з обкладинки – це можеш бути ти!»    - ТОВ «Едіпресс Україна» тел.: +38(044)4989880 або e-mail: online-readers@edipresse.com.ua

2.  Партнер Акції «Дівчина з обкладинки – це можеш бути ти!»  -  Представництво «Дельта Медікел Промоушнз Аг». Адреса  Киівська область, м. Вишневе, ул. Вячеслава Черновола, 43 08132 e-mail: info@deltamedical.com.ua +38 044 585 00 41

Період проведення Акції: з 17.09.2019 по 15.11.2019  включно. 

Акція проводиться на всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій, а також зони операції Об’єднаних сил у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованих територіях України» від 15.04.2014, № 1207-VI і Закону України «Про особливості державної політики по забезпеченню державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях» № 2268-VIII від 18.01.2018 р. виключно із міркувань безпеки мешканців цих регіонів.

Акція не є лотереєю чи азартною грою.

2. Учасники Акції.

2.1. В Акції можуть приймати фізичні особи – громадяни України, дівчата та жінки, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років.

2.2. В Акції не мають права приймати участі:

- Співробітники Організатора, Партнера та / або інших компаній, які беруть участь в організації Акції, а так само близькі родичі даних осіб (дружина / чоловік, діти, брати / сестри, батьки, бабусі / дідусі).

- Особи, які не відповідають вимогам п.2.1. Правил.

2.3. Акція проводиться на території України *, в мережі Інтернет

* За винятком тимчасово окупованих територій України та зони операції Об’єднаних сил.

2.4. Учасник, який бере участь в Акції, погоджується та надає Організатору та/або Партнеру Акції свою безумовну та безвідкличну згоду на безстрокову обробку персональних даних і фото, що можуть бути зазначені під час участі у акції. Обробка персональних даних і фото включає в себе будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення повідомлених персональних даних. Приймаючи участь в Акції та надаючи згоду, учасник Акції визнає та гарантує, що права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», мета обробки зазначених персональних даних йому відомі та зрозумілі, а також не вимагає здійснення Організатором та/або Партнером Акції повідомлень про передачу персональних даних третім особам, згідно з нормами ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних».

Учасниця конкурсу, завантажуючи фото, гарантує, що фото належить їй ї на фото зображена саме вона. Якщо учасниця використовує для участі фото, права на які їй не належать, учасниця лишається статусу учасниці конкурсу, її фото видаляються з сайту. 

2.5. Приймаючи участь в Акції, всі учасники погоджуються з даними правилами та зобов'язуються їх виконувати, а також погоджуються на підписання всіх необхідних документів для документального підтвердження процедури отримання Заохочення.

2.6. У разі перемоги в Акції, учасник погоджується з тим, що його персональні дані (ПІБ, фото) можуть бути опубліковані / або використані Організатором та/або Партнером та в комерційних цілях.

2.7. Учасник Акції, який приймає участь в акції, погоджується з правилами Акції та гарантує достовірність наданих ним даних.

2.8. Порушення учасником Акції будь-якого положення даних правил, автоматично позбавляє його статусу учасника. Будь які претензії порушників вважаються безпідставними та такими, що не належать до розгляду. 

3. Умови участі в Акції

3. Акція  «Дівчина з обкладинки – це можеш бути ти!» проводиться в мережі Інтернет, на сайті   perfectil.edinstvennaya.ua

3.1 Для участі в Акції «Дівчина з обкладинки – це можеш бути ти!»  необхідно в період проведення конкурсу з 17.09.2019 по 15.11.2019 :

-  зробити селфі

-  завантажити у віртуальну обкладинку

- очікувати результатів розіграшу

3.2. Від одного Учасника Акції приймається до 5 фото протягом ігрового тижня . Всі фото  проходять модерацію. Час модерації – до 3 годин у будні дні з 9.00 до19.00 за Київським часом. В вихідні ті святкові дні модерация не відбувається. Про факт проходження модерації учасниця може дізнатись з повідомлення, відправленого їй електронною поштою, яка була вказана при реєстрації.  

Фото учасниці, розміщені протягом одного ігрового тижня не будуть брати участь у наступному ігровому тижні.  

4. Оголошення про результати визначення переможців. 

Протягом Акції 17.09.2019 по 15.11.2019  буде визначено 40 щотижневих переможців (5 переможниць щотижня). Кожна переможниця отримає в подарунок бьюті-набір, в котрий входять: упаковка Perfectil яку учасниця вказала як бажану при реєстрації та брендоване дзеркальце Perfectil. 

Переможці тижня (5 переможців) будуть визначені Партнером конкурсу. Прізвища переможців буде опубліковано на сайті  https://perfectil.edinstvennaya.ua та в групі https://www.facebook.com/edinstvennaya.ua/?ref=bookmarks. Головна переможниця буде обрана Партнером конкурсу серед щотижневих переможниць Акції. Головна переможниця отримує головний подарунок Акції: фотозйомку та публікацію на обкладинці журналу «Единственная» та набір Perfectil, в котрий входять один з продуктів: Perfectil Original, Perfectil Plus, Perectil Plus Hair та брендоване дзеркальце Perfectil. Дати визначення переможниць: 23.09.19; 30.09.19; 07.10.19; 14.10.19; 21.10.19; 28.10.19; 04.11.19; 11.11.19. Головна переможниця буде визначена 15.11.19. 

Увага! Редакція сайту і журналу «Единственная» і Партнер конкурсу не оплачують проїзд та проживання переможниці в м. Києві. 

5. Заохочення Акції та порядок іх отримання.

5.1. Заохоченням Акції є 40 бьюті-наборів  Perfectil (в кожний набір входить упаковка Perfectil+дзеркальце) і головний приз: фотозйомка в м. Києві для обкладинки журналу «Единственная» №0000 та набір Perfectil, в котрий входять один з продуктів: Perfectil Original, Perfectil Plus, Perectil Plus Hair та брендоване дзеркальце Perfectil.

5.2. Для отримання Заохочення Переможець протягом 5 робочих днів з дати розміщення повідомлення про визнання його Переможцем Акції згідно з п. 4.3. цих Правил зобов’язаний  надіслати на електронну пошту Elena.Latyntseva@edipresse.ua  контактні дані для отримання Заохочення, а саме:

• копію паспорта громадянина України, а саме 1, 2 сторінки - обов’язково, 3, 4, 5, 6 сторінок – за потреби, і сторінки з відмітками про реєстрацію, якщо така є, або дані ID-картки громадянина України;

• копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) (або документ, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);

• Адресу на яку необхідно здійснити доставку Заохочення.

• іншу інформацію, запитану Організатором та необхідну останньому для належного проведення Акції, виконання вимог чинного законодавства України та надсилання Заохочень. 

Копії наданих Переможцем документів мають бути чіткими та розбірливими. Переможець несе повну відповідальність за достовірність наданих ним документів та вказаної інформації.

Подальша комунікація з Переможцем буде здійснюватися засобами зв’язку, визначеними Організатором.

5.3. Заохочення буде надіслані за рахунок Організатора  Акції сервісом «Укрпошта» згідно адреси. Заохочення може бути надіслано виключно за адресами розташованими на території України. Заохочення не може бути надіслано за адресами на території України, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 р., № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» від 13.04.2014 р., та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., № 254-VIII). Також Заохочення не може бути надіслано за адресами на території України, де внаслідок ведення бойових дій або антитерористичних операцій не надаються кур’єрські послуги організації, з якою співпрацює Організатор/Партнер в рамках даної Акції, або відсутнє відповідне відділення. В такому випадку Переможцю необхідно буде вказати іншу, можливу для доставки, адресу. 

5.4. Заохочення вважається переданим, а зобов’язання Організатора та/або Партнер Акції з  3. Умови участі в Акції

5.5. У разі зазначення переможцем неправильних / некоректних даних для відправки Заохочення – Організатор та/або Партнер Акції конкурсу не несе відповідальність за неможливість отримання Заохочення Переможцем.

5.6. Організатор та/або Партнер Акції мають право відмовити переможцю Акції  в отриманні Заохочення у випадках:

• якщо протягом 5 робочих днів з дати закінчення проведення Акції Організатор та/або Партнер Акції не можуть зв'язатися з переможцем з незалежних від Організатора   причин (відсутність зв'язку, недостовірні контактні дані та ін.).

• Надання Переможцем недійсних/чужих/підроблених даних; 

• Відмова переможця приїжджати на фотозйомку в м.Київ. 

5.7. Заміна подарунка Заохочення грошовим еквівалентом не допускається для всіх переможців Акції. Термін надання Заохочення переможцю - Протягом 30 календарних днів з моменту закінчення проведення Акції  за умови виконання цих правил.

5.8. У разі якщо переможець відмовляється від отримання Заохочення, або порушує умови цих Правил, Організатор приймає рішення щодо Заохочення на свій розсуд.

5.9. Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Передача права на отримання Заохочення іншій особі не допускається.

5.10. Організатор та/або Партнер Акції не відповідають за будь-які витрати Учасника Акції, пов'язані з отриманням Заохочення.

5.11. Організатор та/або Партнер Акції не несуть відповідальності за подальше використання вручених Заохочень Учасниками Акції після їх отримання та за неможливість Учасників Акції використовувати Заохочення з причин, які не залежать від Організатора та/або Партнера Акції.

5.12. Організатор та/або Партнер Акції не несуть жодної відповідальності за будь-яку шкоду чи збиток, понесені Учасником Акції внаслідок використання ним Заохочення чи участі в Акції.

5.13. У випадку, якщо Учасник Акції, який має право на отримання Заохочення, з незалежних від Організатора та/або Партнера Акції причин не має можливості його отримати, Учасник Акції не має права на передоручення на отримання Заохочення третій особі та на отримання від Організатора та/або Партнера Акції будь-якої компенсації.

5.14. Відповідальність Організатора та/або Партнера Акції не виходить за межі вартості та кількості Заохочень, вказаних у цих Правилах.

5.15. Результати Акції є остаточними та не підлягають оскарженню та перегляду.

5.16. Оподаткування Заохочення здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Податковим агентом Акції є  -  Представництво «Дельта Медікел Промоушнз Аг».

6. Інші умови

6.1. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов даних Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором та/або Партнером Акції конкурсу відповідно до вимог законодавства України.

6.2. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнано недійсним таким, що не відповідає нормам чинного законодавства України, дані правила залишаються в силі без такого положення.

6.3. Дані Правила можуть бути змінені / доповнені Організатором протягом всього терміну проведення Акції.  .

6.4. Організатор/партнер звільняється від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор), у тому числі: стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції чи на території України, оголошення про мобілізацію, введення воєнного чи надзвичайного стану, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Партнера обставини.